(دوستان عزیزم جداول ختم قرآن ماه رمضان امسال هم پر و بسته شد. ممنون از حضور تک تکتونبهترین ها برای تک تکتون)

سلام عزیزای دل. دوستای مهربون. همراهان همیشگی.

یازده سال گذشت از ختم های گروهیمون بعضی از دوستان که دقیق این ده سال رو همراه بودن و باعث افتخارم هست این همراه بودنشون. اینجوری یار بودنشون

امسال هم باز میون روزمرگی ها غرق شدم و یادم رفت دعوت رو از اول ماه شعبان بذارم و امروز یهو یادم اومد ای دل غافلفردا نیمه شعبان هست و فرصت برای دعوت دوستانم کم.

طبق رسم هر ساله اول رفتم و از دوستانی که پارسال همراهم بودن دعوت کردم و جدول هم خیلی تند و تند پر شد تقریبا.و من خوشحال شدم که برای یازدهمین سال متوالی به این جمع اعتماد کردن و همراهن.

چقدر خوب میشه امسال میون دعاها و خواسته هامون در این ماه مبارک اول دعا کنیم برای سلامتی تموم پزشک و پرستارهایی که اینروزا دارن با همه ی توانشون به مردم خدمت میکنن. کسانی که با ایثار جان هاشون در تلاشن تا اوضاع بیماران رو به بهبود بگذاره.

بعد از اون برای سلامتی همه ی بیماران مخصوصا بیماران کرونایی دعا کنیمو در مرحله ی بعدتر برای سلامتی همه ی مردم جهان دعا کنیم که درگیر این بیماری نشن و ان شا الله هرچه زودتر آمار فوتی ها به صفر برسه

مرحله ی آخر هم به یاد همه ی رفتگانمون باشین. افرادی که رمضان امسال رو ندیدن. و برای آمرزش تک تکشون دعا کنیم.

دوستان شرکت کننده در ختم و دوستانی که تمایل داشتن شرکت کنن و بنا به هر علتی نتونستن رو هم در دعاهاتون فراموش نکنین.

امیدوارم انرژی های مثبت ختم امسالتون در زندگی تک تکتون آثار مثبتش رو نشون بده و خدا پای تک تک کلماتتون بنشینه.

امسال هم، هم ختم سی جزئی رو داریم و هم ختم یک یا چند جزئی رو. دعوت میکنم از شما عزیزانم که به ادامه ی مطلب برید و توضیحات رو به دقت بخونید. و بعد اگه تمایلی به حضور داشتین حتما بهم اعلام کنید در کدوم ختم شرکت میکنید.حتما حتما در قسمت نظرات قسمت ایمیل، ایمیلتون رو بذارین یا آدرس ویلاگتون باشه که من بتونم بهتون اعلام کنم که جزئتون تایید شده یا نه و براتون جدول ختم رو در صورت نیاز ارسال کنم.

اولویت با دوستانی هست که زودتر پیامشون بدستم برسه.

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها